25 yıldır sektörü yönlendiren Perkon, hem müşterilerinin hem de ekosistemindeki herkesin deneyimini geliştirmek için çalışıyor. Yenilikçilik ve yaratıcılığı da artırarak, kurumsal çözümler konusunda liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız;

1996 yılında faaliyetine başlayan firmamız, tüm çalışanlarının özverili gayretiyle NBK Capital’in mali gücünü de arkasına alarak ve köklü geçmişinden güç alarak, çıtayı her zaman daha yükseğe taşıma gayretiyle, ülke ekonomimize katma değer yaratmaya devam ediyor.

Türkiye ve dünya yine zor bir yılı geride bırakıyor. Ticaret savaşları, Brexit ve farklı coğrafyalardaki gerilimlerin etkileri tüm dünyada hissedildiği , ülkemizde ise bölgemizdeki sıkıntıların ve ekonominin gündeme hakim olduğu 2019’un ardından; 2020 yılı da beklenmedik COVID-19 salgını nedeniyle ekonomik ve sosyal anlamda tüm zamanların en zor yılı olarak tarihteki yerini aldı.

Biz ise, Perkon olarak, 2020 yılında uzun vadeli bakış açımızla oluşturduğumuz stratejik yol haritamız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürdük. Firmamız, uzun vadeli stratejik bakiş açısıyla sürdürülebilir bir büyüme sergilemeye devam etti ve 2020 yılını %40 büyüme ile kapattı. 2020 yılında “Geleceği birlikte yazıyoruz” vizyonumuza sahip çıktık ve hedef odaklı çalışma disiplinimizle, yılı birçok başarı ile tamamladık.

Birbirinden değerli çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın fikirleri, emekleri ve ürettikleri sayesinde ortak aklımız zenginleşiyor, Firmamız büyümeye devam ediyor. 2021 yılında da yine bulunduğumuz dönemin gerekliliklerini doğru okuyarak, öngörülü ve temkinli adımlar atacak ve işlerimize dört elle sarılacağız. Bizi bir arada tutan, aynı yöne bakmamızı sağlayan ve başkalarından ayıran gücümüz olan değerlerimizin ışığında, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya, fikirler ve projeler geliştirmeye, yatırımlarımızı büyütmeye devam edeceğiz. İnsanımıza, toplumumuza ve dünyamıza olan sorumluluğumuzun bilinciyle değer üretmeyi sürdüreceğiz.

Her anlamda zorlu bir konjonktüre sahne olan 2020 faaliyet dönemindeki başarılarımıza her koşulda destek olan çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde daha büyük başarıların kıvanç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Perkon Yönetim Kurulu